Ã–VRIGT / Speglar / Rakspegel 6002112

nr 600 2112

Rakspegel

med låda, 1800-tal, valnöt, höjd: 180

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

300 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 september 2009
kl 19:24:30