ÖVRIGT / Speglar / Rakspegel 6002112
nr 600 2112
Rakspegel
med låda, 1800-tal, valnöt, höjd: 180
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
300 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 september 2009
kl 19:24:30
300 kr
1.000 kr
400 kr
700 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr